banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik SİVRİ GALATASARAY A TAKIMINDA ŞU AN SAHADA..! (CANLI) kktc futbol Ese Brume Mapfree Kardeşlerle güldü..! (87-84)
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Özgürlük için attılar..!
banner98

2 gün süren mücadele sonunda Tüfek Büyük Erkekler’de Lefkoşa Avcılık Atıcılık adına yarışan Mehmet Olgun, Tüfek Genç Erkekler’de Alayköy Avcılık Atıcılık adına yarışan Tolga Kansu, Tüfek Büyük Kadınlar’da Lefkoşa Avcılık Atıcılık adına yarışan Pınar Ş.Kavaz ve Tüfek Genç Kadınlar’da ise UKÜ Spor Birliği Kulübü adına yarışan Laden Efendi 1’inci olmuştur. Ayrıca Tabanca Büyük Erkekler’de Polis Genel Müdürlüğü adına yarışan Aykut Çavuşoğlu, Tabanca Genç Erkekler’de Alayköy Avcılık Atıcılık adına yarışan Tamer Yiğit Soykan ve Tabanca Büyük Kadınlar’da Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı adına yarışan Gülbahar Avcı ve Genç Kadınlarda ise UKÜ Spor Birliği Kulübü adına yarışan Emine Yontucu 1’inci oldu.

Yıldız Tüfek Birincisi Alayköy Avcılık Atıcılık adına yarışan Onur Ulaş, Yıldız Bayan Teşvik Ödül Birincisi ise UKÜ Spor Birliği adına yarışan Gülbeyaz Yılmaz oldu.

Paralimpik Tabanca – Tüfek Atış dallarında UKÜ Spor Birliği ve Levent Atıcılık Kulübü adına yarışan Emine Bozkurt, Orkun Bozkurt, Pınar Yağmur, Besim Zafersoy, Günay Kibrit ve Hürmüs Atakanlı Birinci oldu. ISSF Kurallarının geçerli olduğu ve toplam 53 sporcunun katılım gösterdiği Müsabakalarda Derece alan atıcı sporcular aşağıdaki gibidir.

TÜFEK BÜYÜK ERKEKLER:
1- MEHMET OLGUN ( Lefkoşa A/A )

2- TOLGAY BOYACIOĞLU ( Güv.K.K’lığı )

  1. FEVZİ HAVUTCU ( Alayköy A/A )

TÜFEK GENÇ ERKEKLER:

  1. TOLGA KANSU ( Alayköy A/A )
  2. MUHSİN GÜRÜN ( Alayköy A/A )
  3. KAAN PAYAS ( Lefkoşa A/A )

TÜFEK YILDIZ ERKEKLER:

  1. ONUR ULAŞ ( Alayköy A/A )
  2. MERT EFE GÜNGÖR ( Alayköy A/A )

TÜFEK TEŞVİK ÖDÜLÜ:

1. GÜLBEYAZ YILMAZ ( UKÜ Spor Birliği)

TÜFEK BÜYÜK KADINLAR :

1- PINAR KAVAS ( Lefkoşa A/A )
2- ECE ÇETİNLER ( Güv.K.K’lığı )
3- SELDA ÖZDİLEK ( Güv.K.K’lığı )

TÜFEK GENÇ KADINLAR :

  1. LADEN EFENDİ ( UKÜ Spor Birliği)
  2. SENA DİNÇER ( Levent Atıcılık )
  3. CEMALİYE ALİGÜLLÜ ( Levent Atıcılık )

TABANCA BÜYÜK ERKEKLER:
1- AYKUT ÇAVUŞOĞLU ( Polis Genel Müdürlüğü )

2- BURAK ÖZCEM ( Polis Genel Müdürlüğü )

3- GÜNAY KARACAMERT ( Polis Genel Müdürlüğü )

TABANCA GENÇ ERKEKLER:

  1. TAMER YİĞİT SOYKAN ( Alayköy A/A )

TABANCA BÜYÜK KADINLAR :

  1. GÜLBAHAR AVCI ( Güv.K.K’lığı )
    2- SEZİN YILDIRIM ( Güv.K.K’lığı )

3- GÜLESER ARSLAN ( Güv.K.K’lığı )

TABANCA GENÇ KADINLAR :

  1. EMİNE YONTUCU ( UKÜ Spor Birliği)
  2. TUĞÇE KILINÇ ( Güv.K.K’lığı )

KULÜPLER:

TÜFEK BÜYÜK ERKEKLER

1 GÜVENLİK KUV.K’LIĞI

2. ALAYKÖY A/A

3. LEFKOŞA A/A

TABANCA BÜYÜK ERKEKLER

1. POLİS GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

2. POLİS GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

TABANCA BÜYÜK KADINLAR

1 GÜVENLİK KUV.K’LIĞI

2. UKÜ SPOR BİRLİĞİ

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner75