banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik YDÜ Mormenekşede Dum Duma Mormenekşede Fırat İstifa Etti..
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Nıcosıa Motors Tenis Ligi Start Aldı..!
banner98

Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü ile Doğu Akdeniz Üniversitesi arasındaki maçı Mustafa Zorba'nin kadroda olmaması ve Şevki Öksüzogulları'nın sakatlığının tam iyileşmemesinden dolayı Gazi Mağusa Belediyesi Tenis Kulübü rahat kazandı.

Lefkoşa Şehir Kulübü, Girne Amerikan Üniversitesi arasında oynan maç günün en çekişmeli maçı oldu . Maç 4-4 berabere oldu ve son karışık çiftler maçına kaldı. Günün son maçında gülek taraf Süper tie-break setinde 10-5 lik üstünlük sağlayan Girne Amerikan Üniversitesi oldu. Deplasmanda çok değerli 2 puanın sahibi oldu.

Gönyeli Tenis Kulübü evinde ligin yeni ekibi Pakan Tenis Akademiyi ağırladı ve 9-0'lik rahat bir galibiyet alıp ligin ilk haftasında averajla liderlik koltuğuna oturdu.

Bugün oynan maçlarda alınan sonuçlar aşağıdaki gibidir.

GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ TENİS KULÜBÜ 6 - 3 DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Tek Erkekler

Sehan Seyh - Ege Altunay 6-0 6-0

Martin Gregus - Yusuf Gokbayrak 6-2 6-0

Patrick Jancovic - Rasim Ulker 6-1 6-1

Tek Bayanlar

Zehra Imren - Melis Mevlit 7-5 6-2

Sona Priscakova - Ecem Acikel 4-6 6-3 6-1

Çift Erkekler

Yarkin Kuloglu / Martin Gregus - Sehan Seyh / Yusuf Gokbayrak 6-2 6-2

Rasim Ulker / Sevki Oksuzogullari - Mehmet Sonat / Patrik Jancovic 6-4 6-3

Çift Bayanlar

Selin Ozgur + Fatma Kayol - Zehra Imren + Meryem Birkan 4-6 6-0 10-5

Karışık Çiftler

Mehmet Sonat + Sona Priscakova - Sevki Oksuzogullari + Fatma Kayol 6-1 7-6

LEFKOŞA ŞEHİR KULÜBÜ 4 - 5 GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

Tek Erkekler

Remzi Hıdıroğlu - Abdelrahman Al Birtar 5-7 / 6-4 / 6-1

Florin Sorodoc - Ahmed Chaudhary Mohammed 6-4 6-2

Derin Samioğlu - Kemal Türker 6-4 / 4-6 / 7-6(10-8)

Tek Bayanlar

Şara Boranhan - Oksana Poddubnaya 0-6 / 1-6

İzem Civisilli - Azra Yalkıç 2-6 / 0-6

Çift Erkekler

Remzi Hıdıroğlu / Barış Örek - Ahmed C. Mohammed / Abdelrahman Al Bitar 3-6 / 3-6

Derin Samioğlu / Florin Sorodoc - Kemal Türker / Can Taşer 4-6 / 6-2 10-8

Çift Kadınlar

Şara Boranhan / İpek Civisilli - Azra Yalkıç / Sevim Akbaş 2-6 / 0-6

Karışık Çiftler

Barış Örek / İzem Civisilli - Can Taşer / Oksana Poddubnaya 2-6 / 6-2 / 5-10

GÖNYELİ TENİS KULÜBÜ 90 PAKAN TENİS KULÜBÜ DERNEĞİ

Tek Erkekler

Zeki Esendağ - Murat Yiğit 6-2/6-0

İbrahim Ağun - Nurses Irgare 6-6/7-6(7-3)

Berkecan Ekinci - Özel Pakan 6-1/6-0

Çift Erkekler

Berkecan Ekinci / Kaan Arkın - Özel Pakan / Nurses Irgare 6-3/6-1

Cemre Yeşil / Zeki Esendağlı 6-0/6-0 (Hükmen)

Tek Kadınlar

Elçin Özbilen - Ayşen Şah 6-1/6-2

Ilgın Minel Yiğit - Suzan Pakan 6-0 / 6-3

Çift Kadınlar

Ilgın M.Yiğit / Elçin Özbilen - Suzan Pakan / Ayşen Şah 7-5 / 6-2

Karışık Çiftler

İbrahim Ağun / Ceren Yılmaz - Murat Yiğit / Çilem Nalbant 6-0/6-1

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75