banner76

banner66

banner68

banner52

banner73


banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner46

banner75

banner67
21 Mart 2018 Çarşamba

Kriz Başlamadan Çözüldü..!
banner62

Muaythai, Sporcu, Antrenör ve Hakem Gelişim Kursu Tamamlandı..!

KKTC Kickboks Federasyonu ile Türkiye Muaythai Federasyonu arasında imzalanan Spor Alanında İşbirliği Protokolü gereği düzenlenen Muaythai Sporcu, Antrenör ve Hakem Gelişim Kursu tamamlandı.

12 Kasım 2017 Pazar 01:47
Bu haber 152 kez okundu
Muaythai, Sporcu, Antrenör ve Hakem Gelişim Kursu Tamamlandı..!
 
01-08 Kasım tarihleri arasında, Lefkoşa’da Atatürk Sporcu Eğitim Merkezi ve Federasyon Antrenman Salonunda gerçekleştirilen kurs Türkiye Muaythai Federasyonu hocalarından Teknik Direktör Yasin URLU, Teknik Direktör Yılmaz Çeken, Teknik Direktör Halis Avşar ve Merkez Hakem Yürütme Kurulu Başkanı Hamit Durmaz tarafından verildi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden 25 sporcu, 11 Hakem,  9 Antrenör ve Türkiye’den 34 antrenörün katıldığı kurs sonunda başarılı olanlara lisans ve diplomaları KKTC ve TC Federasyon yetkilileri ve kurs hocaları tarafından verildi. Kursun son gününde Türkiye Muaythai Federasyonu Başkan Vekili Hasan Yıldız ve Genel Sekreteri Ömer Işık kursu ziyaret etti.

Hasan Yıldız yaptığı konuşmada Türkiye ile KKTC arasında böyle güzel bir işbirliğinin sağlanmasında katkısı olan herkese teşekkür etti. KKTC Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel ise yaptığı konuşmada Türkiye Federasyonu Başkan Vekilini, Genel Sekreterini, kurs hocalarını ve kursa katılan antrenörleri kursta görmekten mutlu olduğunu belirterek, işbirliğinin artarak devem edeceğini söyledi. 

     Yorumlar

banner71
SÜPER LİGDE EN ÇOK TARAFTAR KİMDE ?

banner69
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner55