banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Şamil Ünal Ozanköyde.. Piro Satış Listesinde..! Şampiyonluğa Koşuyorlar Şampiyon Şahlan ve YDÜ..!
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Miroğlu anıldı..!
banner98

 





Dr Salih Miroğlu Federasyonumuzda toplam 15 sene yöneticilik yapmıştır. KKTC’de A Milli takımlar düzeyinde Düzenlediğimiz 18 Uluslararası müsabakanın 11 görev alan Miroğlu, İspanya ve Danimarka’da yapılan WTF Taekwondo dünya şampiyonalarında Yönetici/doktor olarak Görev almıştır. Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, Doğan Tük Birliği, Türk Ocağı Limasol, Girne Halkevi, Lefkoşa Taekwondo  İhtisas Kulübü Takımları İki ayrı rigte aynı zamanda yapılan müsabakalar yaptılar.

Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon Başkanı E.Z.Gökbilen, Federasyon, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Ali Uslu, Öykü Ergin, FarhatJoraev, Atak Ergin ile Federasyon, Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler

BAYANLAR HYONG PUMSE MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:         1.Sude Umaç                    2.Betül Peyravi                 3.Betül Ceylan

2.Kategori:         1.Gülistan Hamrayeva       2.Meryam Golabgir           3.Tuba Şener

3.Kategori:         1.Ceren Yılmaz                  2.Sultan Güleç                 3.Sıla Özdemir

4.Kategori:         1.Kayra Bilge                     2.İlkem Olgu Durak         3.Esme Özbiçer

5.Kategori:         1.Doğa Ateş                       2.Elif Nur Karadağ           3.Dilek Colayır

ERKEKLER HYONG PUMSE MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:         1.Alex Tüysüz                   2.Demirhan Özer              3.Mahmut Colayır

2.Kategori:         1.Ali Arda Tosun                2.Behçet Kadak                3.Zeynel Yıldırım

3.Kategori:         1.Süleyman Güleç             2.Ali Kaygın                      3.Emir Eren

4.Kategori:         1.Ayhan Emre Akay          2.Hüray Beyazsaçlı            3.Ömer Özdemir

5.Kategori:         1.Miraç Üstüner                2.Oğulcan Doğan              3.Nazım Efe Hamurcu

6.Kategori:         1.Hüseyin Erçelik              2.Öymer Özyıldırım           3.Süleyman Bozkurt      

7.Kategori:         1.Cihan Ürek                     2.Mert Akar                      3.Hilmi Miralay

BAYANLAR KATA MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:         1.Işıl Uluç                          2.Saniye G. Uluç             3.Sibel Kara

ERKEKLER KATA   MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:         1.Mustafa Jumayev           2.Grigori Yakuş                 3.Tuğra Tülbentçi

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75