banner67
Öne Çıkanlar arenasporkolik BTM btm 2.lig Kupaları parselledi..! Futbolda 7.Hafta Programı Açıklandı..!
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

LTB 3. Gençlik ve Spor Şöleni tamamlandı..!
banner98

 




Şölen, Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen tekerlekli sandalye empati maçı, ALGIM-Levent basketbol gösteri maçı ve jimnastik şovu ile başlamış, masa tenisi, jimnastik, eskrim, Taekwondo Karete Budo Kırış müsabakaları ve Atatürk Stadyumu’nda düzenlenen Ahmet Sami Topcan Kupası ile devam etmişti. Kıyasıya yarışlara sahne olan 3’üncü Gençlik ve Spor Şöleni dün (14.05.2017)  düzenlenen bisiklet yarışları ile sona erdi. 3’üncü Gençlik ve Spor Şöleni müsabaka sonuçları

 

Eskrim

Erkek Kılıç Genel Sıralama        Bayan Kılıç Genel sıralama     Erkek Flöre Genel Sıralam    Bayan Flöre Genel Sıralama

1- Ahmet Alıcı                             1-Sude Zeynep Bediz              1-Kutay Uslu                                1-Meltem Çolak

2-Görkem Ater                              2-Elif Kufa                              2-Deniz Futsi                                   2-Simay Uslu

3--Barış Göksu                              3-Feriha Geylan                        3-Arda Erciyas                             3-Sera Gürler

3-Muhammed Ketkanlı                                                                   3-Yusuf Erkan                               3-İrem Kesim      

                               

Jimnastik

2006-2005                                      2006-2007                              2008-2009                            2010-1011

1-Meryem Arslan                       1-Günay Canbay                       1-Zaime Kılıç                       1-Tuğçe M. Aksunan

2-Azra Okay                               2-Tarling Görgün                     2-Hazan Yaşlıhan                 2-Mira Kutruza

3-Mustafa Ali Öztürk               3-Niran Tacel                             3-Neriman Vaiz                    3-Ayla Çelebi

 

Bisiklet

Yıldız A                                          Yıldız B                                                  Genç

1- Samet Deste (YDÜ)                1-Berkem Resmi (YDÜ)               Mehmet Açıkgül (LTB)

2-Mehmet Akpınar  (YDÜ)        2-Berkay Necipoğlu (YDÜ)

3-Emre Şenpınar  (YDÜ)             3-Doğa yılmaz (YDÜ)

4-Kadir Harbelioğlu (Tüfekçi)

 

Masa Tenisi

Kızlar                                                  Erkekler

1.Kezal Akcatepe (GAÜ)                1.Güzey Aknar (GSB)

2.Havva Yeşilleme (GSB)               2.Doğaç Toprak İdris (Levent)

3.Sude Köknel (BMTAYD)           3.Burak Algül (ASB)

3.Bilge Ervander (GAÜ)                3.Doğan Aktaşlı (GSB)

 

Ahmet Sami Topcan Kupası’nı Küçük Kaymaklı kazandı.

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner66

banner68

banner90

banner91

banner76

banner92

banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner75