banner108
Öne Çıkanlar EURO 2020 arenasporkolik Yasin: Hedefimiz Çifte Şampiyonluk Ömer Erdoğan Dualarınızı Bekliyorum.. Burcu Haftaya Lig Maçlarını Başlatabiliriz
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Kadınlarda gruplar tamamlandı..!
banner98

 




6 okulun 3'erli 2 grupta mücadele ettiği kadınlarda grup müsabakaları sona ererken A Grubu’nda YDÜ ile ODTÜ, B Grubu’nda ise DAÜ ile GAÜ yarı finale yükselen okullar oldu.5 okulun tek grupta mücadele ettiği erkeklerde ise üçüncü hafta tamamlandı.

Kadınlarda yarı final karşılaşmaları ve erkeklerde dördüncü hafta müsabakaları 28 Mart Pazartesi günü oynanacak.

 

3’üncü maçlarda alınan sonuçlar:

Kadınlar A Grubu

DAÜ-ODTÜ: 3-0

Setler: (25-8, 25-12, 25-7)


Kadınlar B Grubu

GAÜ-LAÜ: 3-1                     

Setler: (25-14, 23-25, 25-22, 25-10)


Erkekler

DAÜ-GAÜ: 3-0

Setler: (25-13, 25-17, 25-15)

UKÜ-LAÜ: 3-0      

Setler: 25-18, 25-19, 29-17)

 

Kadınlar A Grubu Puan Durumu

Takımlar    O    G     M     AS    VS     P                                                           

1.DAÜ       2     2     0      6       0      6                                                           

2.ODTÜ     2     1     1      3       3      3                                                                           

3.UKÜ       2     0     2      0       6      0                                                                            

 

Kadınlar B Grubu Puan Durumu

Takımlar   O    G    M   AS   VS    P

1.YDÜ      2     2    0    6     0      6

2.GAÜ      2    1     1    3     4      3

3.LAÜ      2     0     2    1     6     0

 

Erkekler Puan Durumu

Takımlar      O        G         M            AS           VS           P

1.DAÜ         2         2          0             6             0             6

2.YDÜ         2         2          0             6             1             6

3.UKÜ         3         0          2             4             6             3

4.GAÜ         3         1          2             4             7             3

5.LAÜ         2         0          2             0             6             0

 

Erkeklerde 4’üncü maçların programı

28 Mart Pazartesi (Atatürk Spor Salonu)

10.00 YDÜ-UKÜ

12.00 LAÜ-DAÜ

Kadınlarda Yarı Final Programı

28 Mart Pazartesi (Atatürk Spor Salonu)

14.00 YDÜ-ODTÜ

16.00 DAÜ-GAÜ

 

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75