banner108
Öne Çıkanlar Liderin Konuğu Gaziantep.. Yeşilova = DRAW..! (1-1) Tura Yakın..! (3-1) Prince kktc spor
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

İlk Müsabaka Taekwondo’da Yapıldı..!
banner98

Koronavirüs süresinde ilk kez online yarışma düzenleyen Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu virüs salgını sonrasında ülkedeki ilk spor etkinliğini de düzenleyen Federasyon oldu.

Spor yazarı ve Milli Olimpiyat Komitesi eski başkanlarından Omaç Başat anısına gerçekleştirilen Omaç Başat Hyong-Pumse-Kata müsabakaları önceki gün (Pazartesi) Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.

Virüs sonrasında dezenfekte edilen salona sporcuların alınması sırasında ateşleri ölçüldü ve el dezenfektanı ile dezenfekte olarak salona alındı.

Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, Doğan Tük Birliği, Türk Ocağı, Girne Halkevi, Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü, Mağusa Şampiyonlar Taekwondo takımlarından lisansları vizeli bay ve bayan sporcuların katıldığı müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Öykü Ergin, Ali Uslu, Ceyda Uçaner, Zehra Karip Federasyon, Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler verdiler.

OMAÇ BAŞAT HYONG PUMSE KATA ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

BAYANLAR HYONG/PUMSE ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

1.Kategori: 1.Pınar Akarpınar 2.Özlem Tomak 3.Didem Yener

2.Kategori: 1.Açelya Ergin 2.Elif Yüksel 3.Tuba Kara

3.Kategori: 1.Zeynep Zorlu 2.Cemre Karagöz 3.Dilek Colayır

ERKEKLER HYONG/ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

1.Kategori: 1.Şakir Atınç Yağızsoy 2.Utku Sadulla 3.Zeynel Yıldırım

2.Kategori: 1.Kıvanç Çağlin 2.Arda A.Altuntaş 3.Mahmut Colayır

3.Kategori: 1.Arda Aslan Öztürk 2.Arda Kara 3.Taner Kara

4.Kategori: 1.Nikita Gordeev 2.Yunus E. Tomak 3.Bahadır Boz

5.Kategori: 1.Kerim Karpuz 2.Tuğra Tığ 3.Sinan Eren

6.Kategori: 1.Sezer Er 2.Şakir Yağızsoy 3.Serkan Yener

KARATEŞAMPİYONASI SONUÇLARI

1.Kategori: 1.Nurana Jorayeva

2.Kategori: 1.Kandımbek Yusupov 2.Rafael İbragimov3.DavutJorayev

3.Kategori: 1.Mustafa Jumayev 2.Aziz Kamalov

4.Kategori: 1.Gleb Yurchenko 2.Nikita Yakush 3.Aleksey Didukh

5.Kategori: 1.Alexander Molodtsov 2.Alex Didukh 3.Ali Arda

6.Kategori: 1.Mikhail Khomyshin 2.Grigorii Yakush

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75