banner67
Öne Çıkanlar arenasporkolik Olguner Çiftlerde Şampiyon John Ebuka Arayı Açıyor..! DAÜ ve YDÜ galip..! Akova da bayraklar hazırlandı
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

GTF müsabakaları tamamlandı..!
banner98



          Dün gerçekleştirilen WTF Şampiyonası’nın ardından bugün gerçekleştirilen yarışlarda KKTC, Türkiye, Kanada, Moldova, Rusya, Tataristan, Ermenistan, Azerbaycan, İran, Norveç,  Bulgaristan, Özbekistan’tan çok sayıda sporcu derece alabilmek için mücadele etti.

          Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde gerçekleştirilen müsabakalarda dereceye girenlere ödülleri ise müsabakalar sonunda düzenlenen törende GTF başkanı Linda Park, KKTC Taekwondo Federasyonu başkanı Eyüp Zafer Gökbilen katılan ülke federasyon temsilcileri ile diğer yatkililer tarafından verildi.

 

BAYANLAR HYONG

1.KATEGORİ

1.PINAR AKARPINAR                 

2.SACHA MAİN

 

2.KATEGORİ

1.AÇELYA ERGİN                         

2.İRİNA DERGAUS

 

3..KATEGORİ

1.KATERİNA DERGAUS             

2.CHAYSE DİEKEMA                               

3.ÖZLEM TOMAK

 

4.KATEGORİ

1.HAYAT KESKİN             

2.ŞERİFE PATLAR                         

3.AYŞE DİŞÇEKEN

 

5.KATEGORİ

1.MARİKA İLESCU           

 

6.KATEGORİ

1.FERN GİESBRECHT

 

ERKEKLER HYONG

1.KATEGORİ

1.TAN KESKİN (KKTC)                

2.İSLAM İBRAHİMOV (AZERBAYCAN)         

3.AHMET DİŞÇEKEN(KKTC)

 

2.KATEGORİ

1.ALİHSAN ORUJOV(AZERB.)  

2.ADEL KHALİLOV (TATARİSTAN)    

 

3.KATEGORİ

1.ATAKAN ERGİN (KKTC)         

2.TRİSTAN GRANT (KANADA)            

3.RADOSLAV ROYKOV(BULGAR)

4.KATEGORİ

1.ORHAN BAGIROV (AZERB.)  

2.ROHAM GOLABGİR (KKTC)              

3.SAMİR KAMRANOV(AZERB.)

 

5.KATEGORİ

1.RAYAN GOLABGİR(KKTC)    

2.KUBİLAY DEMİREL(KKTC)               

3.YASİN TOMAK (KKTC)

 

6.KATEGORİ

1.İON İLESCU (MOLDOVA)       

2.HASAN HASANZADE (AZERB.)

                       

7.KATEGORİ

1.SERDAR ŞAHİN (KKTC)          

2.BAKHTİYOR ODİLOV (AZERBAYCAN)

 

BAYANLAR  MÜSABAKA

1.KATEGORİ

1.PINAR AKARPINAR (KKTC)   

2.CHAYSE DİEKEMA (KANADA)                    

3.SACHA MAİN(KKTC)

 

2.KATEGORİ

1.HATİCE GÖKTÜRK (TC)          

2.ÖZLEM TOMAK (KKTC)                      

3.DERYA EFE (TC)

 

3.KATEGORİ

1.ELİF ÇOLAK (TC)                      

2.EMEL  DİRİL GÜNEŞ(TC)                    

3.TÜLİN ÇAĞLA (TC)

 

4.KATEGORİ

1.ŞERİFE PATLAR (KKTC)          

2.HAYAT KESKİN (KKTC)

 

5.KATEGORİ

1.AYŞE DİŞÇEKEN (KKTC)        

2.KATERİNA DERGAUS (KKTC)           

           

6.KATEGORİ

1.AÇELYA ERGİN (KKTC)                      

2.İRİNA DERGAUS (KKTC)

 

ERKEKLER  MÜSABAKA

1.KATEGORİ

1.KUBİLAY DEMİREL(KKTC)   

2.RAYAN GOLABGİR(KKTC)                

3.YASİN TOMAK (KKTC)

 

2.KATEGORİ

1.SAMİR KAMRANOV (AZERB.)          

2.ORHAN BAGIROV (AZERB.)              

3.ROHAM GOLABGİR(KKTC)

 

3.KATEGORİ

1.ABDULLAH RAMADAN (TC) 

2.HASAN HASANZADE(AZERBAYCAN)

 

4.KATEGORİ

1.İSLAM İBRAHİMOV (AZERB.)           

2.TAN KESKİN(KKTC)                             

3.AHMET DİŞÇEKEN(KKTC)

 

5.KATEGORİ

1.ADEL KHALİLOV(TATARİSTAN)

2.ALİHSAN ORUJOV (AZERB.)             

3.ANIL TRİNK (TC)

 

6.KATEGORİ

1.ATAKAN ERGİN(KKTC)                      

2.RADOSLAV RAYKOV(BULGARİSTAN)      

3.TRİSTAN GRANT (KANADA)

 

7.KATEGORİ

1.İON İLESCU (MOLDOVA)       

2.İGOR DERGAUS (KKTC)

 

8.KATEGORİ

1.SERDAR ŞAHİN (KKTC)          

2.BAKHTİOYR ODİLOV (ÖZBEKİSTAN)        

3.EMİL EKOYAN(ERMENSTAN)

 

ÇİFTLER KARIŞIK

1.KATEGORİ

1.ÖYKÜ ERGİN – PINAR AKARPINAR (KKTC)

2.İON İLESCU – MARİKA İLESCU (MOLDOVA)

3.ABDULLAH RAMADAN – EMEL DİRİL GÜNEŞ (TC)

2.KATEGORİ

1.ATAKAN ERGİN – SACHA MAİN (KKTC)

2.YASİN TOMAK – ÖZLEM TOMAK (KKTC)

3.TRİSTAN GRANT – CHAYSE DİEKEMA (KANADA)

3.KATEGORİ

1. KUBİLAY DEMİREL – ŞERİFE PATLAR (KKTC)

2.AHMET DİŞÇEKEN – İRİNA DERGAUS (KKTC)

3.RAYAN GOLABGİR – KATERİNA DERGAUS (KKTC)

 

BAYANLAR EL KIRIŞI

1.PINAR AKARPINAR                 

2.SACHA MAİN                 

3.AYŞE DİŞÇEKEN

 

BAYANLAR AYAK  KIRIŞI

1.PINAR AKARPINAR                 

2.AYŞE DİŞÇEKEN           

3.ÖZLEM TOMAK

 

ERKEKLER EL KIRIŞI

1.İGOR DERGAUS (KKTC)          

2.EMİL EKOYAN (ERMENİSTAN)        

3.İON İLESCU(MOLDOVA)

 

ERKEKLER AYAK KIRIŞI

1.İON İLESCU (MOLDOVA)       

2.İGOR DERGAUS (KKTC)          

3.BAKHTİOYR ODİLOV (ÖZBEK)

 

VETERAN KIRIŞ

1.ÖYKÜ ERGİN (KKTC)

 

GOLDEN AGE KIRIŞ

1.DMİTRY GORDEEV (KKTC)

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner66

banner68

banner90

banner91

banner76

banner92

banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner75