banner108
Öne Çıkanlar Mağusa Spor Akademisinden Parkeye Yeni Heyecan.. Antalyasporda Imeriyi Açıkladı.. 50 arenasporkolik Futbolda 4.Haftanın Programı Açıklandı..
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Dünya Oto Cup'ta Heyecan Artıyor..!
banner98

Federasyon tesislerinde seyircisiz olarak devam eden Dünya Oto Cup kategorilerinde gerçekleşen muhteşem maçlarda zevkli mücadeleler ile devam ediyor. Dünya Oto Cup’da oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle;

10 YAŞ KIZLAR - Round Robin

NEHİR GÜRSES - BEREN BAŞARAN 4/1 – 3/5 – 8/10

ELVİN AKŞAHİN - ZARİF DAYI 0/4 – 4/0 – 5/4 – 5/10

DANİELA AGAFONOVA - İREM ÖZEN 4/0 – 4/0

BEREN ŞEREN - DENİZ ABDULLAHOĞLU 1/4 - 0/4

ELA HOCAOĞLU - HURİYE ŞIK 0/4 – 0/4

MEYRA ESER - SERVET TEL 4/1 – 2/4 – 10/6

GİRNE UMUT YEREBAKAN - MELİSA İLKBAHAR 4/2 – 4/0

İREM ERENAY - ERNA ÇAKARTAŞ

GÖKÇE KARAMAHMUTOĞLU - NACİYE SELİN FARAÇOĞLU 4/0 – 4/0

10 YAŞ ERKEKLER - Round Robin

ASIM ARAS ASTAN - ÖZDEMİR MUHTAROĞLU 4/0 – 4/0

ÇINAR ELMALI - BARAN BAŞARAN 2/4 – 2/4

DENİZ HÜSEYİN ÖNEN - CAFER TOSUNĞLU 4/2 – 2/4 – 10/6

TOPRAK ATA CANDAN - TUĞRA İRFANOĞLU 4/2 – 4/2

TİMUR SALİH BELİCAN - AREL SARIBAŞ 4/1 – 4/0

DEVİN BEDEVİ - EMİR EFE ORÇAN 5/4 – 4/1

14 YAŞ KIZLAR – Çeyrek Final

SELİN ÖNAL - KAYRA YÜCEER 6/4 – 3/6 – 6/7

ÖZGÜL ŞAH - NADİR ÇINARLILI 3/6 – 2/6

TANSEL ŞIK - EDA ŞEVKET 6/1 – 6/0

14 YAŞ ERKEKLER – Çeyrek Final

BATUR EVRE - TOPRAK BERKOL 1/6 – 4/6

ENVER ADA GENÇEL - RÜZGAR VURAL 6/1 – 6/0

BORA ERİN - ADAHAN DUMAN 6/0 – 6/0

13+ BÜYÜK ERKEKLER – 1. Raund

RASİM ÜLKER - BERKE CAN EKİNCİ 6/2 – 6/4

MUSTAFA ZORBA - ARCA ÖZDİNAK 6/1 – 6/2

SAMİ ALİ SARPTEN - TURGAY VURAL HIDIROĞLU 0/6 – 0/6

TUĞRULHAN AYBARS TERZİ - DERİN SAMİOĞLU 0/6 – 0/6

ABDELRAHMAN AL BİTAR - YALIN DOĞASAL 6/1 – 6/0

ARAS ÇELİK - GÖKTUĞ YUSUF GÖKBAYRAK 5/7 – 5/7

13+ BÜYÜK ÇİFT ERKEKLER – 1. Raund

ARSEN GÜVENSOY / İMAD AMER - ENVER ADA GENÇEL / TOPRAK ALTUNTAŞ 6/1 – 6/1

TOPRAK BERKOL / SAMİ ALİ SARPTEN - ÖZGÜ SAMİOĞLU / RAĞIB RATİB 7/5 – 6/7 – 10/8

40+ ERKEK - Yarı Final

SERCAN EROZAN - HÜSEYİN KARASU 6/2 – 6/1

30+ ÇİFT KADINLAR – Round Robin

İPEK ÖZSEV / İPEK CİVİSİLLİ - ŞAFAK GÜZOĞLU / ARZU ÇAĞIN 1/6 – 2/6

İREM İLERİCİ / ELÇİN YOLDAŞCAN - DEMET ONURLU / ARMAĞAN ÇELİK 6/1 – 6/1

30+ ÇİFT ERKEKLER – Çeyrek Final

BURAK GAZİ / ÖZGÜ SAMİOĞLU - BÖRTE BARLASOĞLU / İZZET KANAGA 6/1 – 6/2

50+ ÇİFT ERKEKLER – Çeyrek Final

AYDIN BAŞEL / AHMET DUMAN - ÜNVER BEDEVİ / MUSTAFA SÜZAL 6/3 – 6/3

13+ TENİSE HOŞ GELDİN ERKEKLER KATEGORİSİ - Çeyrek Final

ENDER SICAKYÜZ - URAZ ŞENTÜRK 6/4 – 6/3

ÖNDER ŞENTÜRK - SALİH ZEKİ AVCI 4/6- 6/7

DORUK TÜZEL - DENİZ DENNER 0/6 – 1/6

HARUN TANZİ - ERGE GUNSER 1/6 – 0/6

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75