banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik SİVRİ GALATASARAY A TAKIMINDA ŞU AN SAHADA..! (CANLI) kktc futbol Ese Brume kktc spor
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Dr.Küçük Taekwondo Şampiyonası yapıldı..!
banner98




        Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon Başkanı E.Z.Gökbilen, Federasyon, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Ali Uslu, Öykü Ergin, Pınar Akarpınar, Sevtap Keskin ile Federasyon, Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler

 

BAYANLAR EL KIRIŞI (Sudo/Çirigi)

1.Kategori:      1.Ayniye Cevdet        2.Sıla Özdemir           3.Betül Ceylan

2.Kategori:      1.Doğa Ateş               2.Elif Nur Karadağ    3.Tuba Şener

3.Kategori:      1.Derya Güler             2.Maryam Golabgir    3.Dilek Colayır

4.Kategori:      1.Elena Pakhomova    2.Huriye Kaya           3.Natalia Dergaus

5.Kategori:      1.Ana Tüysüz             2.Mehtab Cevdet       3.Esme Özbiçer

6.Kategori:      1.Katerina Dergaus    2.Simge Şener            3.Gizem Üstündağ

ERKEKLER EL KIRIŞI  (Sudo/Çirigi)

1.Kategori:      1.İshaq Windsperger  2.Demirhan Özer                    3.Behçet Kadak

2.Kategori:      1.Emre Cevdet           2.Denktaş Karamahmutoğlu 3.Mahmut Colayır

3.Kategori:      1.Ömer Özdemir        2.Alex Tüysüz                        3.Zeynel Yıldırım

4.Kategori:      1.Nikita Gordeev       2.Nazım Efe Hamurcu           3.Taner Kara

5.Kategori:      1.Mehmet Çil             2.Emir Eren                            3.Yasin Tomak

 

BAYANLAR AYAK KIRIŞI  (Yopçagi/Tolyoçagi)

1.Kategori:      1.Ayniye Cevdet        2.Sıla Özdemir           3.Betül Ceylan

2.Kategori:      1.Doğa Ateş               2.Elif Nur Karadağ    3.Tuba Şener

3.Kategori:      1.Derya Güler             2.Maryam Golabgir    3.Dilek Colayır

4.Kategori:      1.Elena Pakhomova    2.Huriye Kaya            3.Natalia Dergaus

5.Kategori:      1.Ana Tüysüz             2.Mehtab Cevdet       3.Esme Özbiçer

6.Kategori:      1.Katerina Dergaus    2.Simge Şener            3.Gizem Üstündağ

ERKEKLER AYAK KIRIŞI   (Yopçagi/Tolyoçagi)

1.Kategori:      1.İshaq Windsperger  2.Demirhan Özer                    3.Behçet Kadak

2.Kategori:      1.Emre Cevdet           2.Denktaş Karamahmutoğlu 3.Mahmut Colayır

3.Kategori:      1. Alex Tüysüz           2. Ömer Özdemir                   3.Zeynel Yıldırım

4.Kategori:      1.Nikita Gordeev       2.Nazım Efe Hamurcu           3.Taner Kara

5.Kategori:      1. Yasin Tomak          2.Emir Eren                            3. Mehmet Çil

 

 

 

 

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner75