banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik BTM 1.Ligde 8.Haftanın Programı Açıklandı.. DOĞAN VE GAÜ ÇETİNKAYA YENİŞEMEDİ..! kktc spor Turgut Esendağlı
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Cumhuriyet Yol Koşusu Yapıldı..!
banner98

Küçükler yarışı Atatürk Stadı’nın bulunduğu Lefkoşa Sanayi Bölgesinde gerçekleşirken büyükler yol yarışları Boğaz – Lefkoşa arasında yapıldı. Lefkoşa Atatürk Stadı içinde tamamlanan yarışlarda dereceye girenlere ödülleri yetkililer tarafından verildi.

Takım klasmanında

Küçük Kızlar 800 metre

  1. Levent Primary Schools
  2. Yakın Doğu İlkokulu
  3. Özgürlük İlkokulu

Küçük Erkekler 1000 metre

  1. Yakın Doğu İlkokulu
  2. Levent Primary Schools
  3. Necat British College

Yıldız Kızlar 1500 metre

  1. The American Future College
  2. Şht Turgut Ortaokulu
  3. Yakın Doğu Koleji

Yıldız erkekler – 1500 metre

  1. Yakın Doğu Koleji
  2. Anafartalar Lisesi
  3. Bekirpaşa Lisesi

Genç Kızlar – 2000 metre

  1. The American Future College
  2. Lefkoşa Türk Lisesi
  3. Bekirpaşa Lisesi

Genç erkekler

  1. Anafartalar Lisesi
  2. Yakın Doğu Koleji
  3. Bülent Ecevit Anadolu Lisesi

Büyük Erkekler

  1. GKK
  2. KTK Alayı
  3. 28. MKNZ Tümeni

Küçük Kızlar - 800 metre

  1. Naime Nur Tak Özgürlük İlkokulu
  2. Deniz Şan Yakın Doğu İlkokulu
  3. Masal Sarıca Necat British College

Küçük Erkekler - 1000 metre

  1. - Mehmet Akif Öztürk Yakın Doğu İlkokulu
  2. Savaç Güleç Alasya İlkokulu
  3. Baran Kutsay Yakın Doğu İlkokulu

Yıldız Kızlar - 1500 metre

1 - Melek Kara Şehit Turgut Ortaokulu

2 - Nilğün Akbulut Yakın Doğu Koleji

3 - Özgül Şah Atleks Sanverler Ortapkulu

Yıldız Erkekler - 2000 metre

1- İsmail Volga Aslan Atleks Sanverler Ortapkulu

2 - Gökhun Gazioğlu Yakın Doğu Koleji

3 - Enes Malik Hızlı Anafartalar Lisesi

Genç Kızlar - 2000 metre

1 - Işıl Kıran The Amerıcan Future College

2 - Yağmur Bozoğlan The Amerıcan Future College

3 - Duygu Ağcabay Bekirpaşa Lisesi

Genç Erkekler - 3000 metre

1 - İbrahim Safa Hala Sultan İlahiyat Koleji

2 - İsa Asenov Bozhır Anafartalar Lisesi

3 - Barış Gültekin Anafartalar Lisesi

Büyük Bayanlar - 8000 metre

1 - Mine Devrim

Büyük Erkekler - 8000 metre

1 - Hakan Tazegül G.K.K

2 - Eser Kurt G.K.K

3 - Yusuf Gökalp G.K.K

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner75