banner108
Öne Çıkanlar Taekwondocular Plajda Yarışacaklar..! Güneşoğlu güven tazeleyecek Cenkay ayrılıyor..! Ünal İmza İçin Masada..! Ankaragücü
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Bozatlı Anısına Yarıştılar..!
banner98

Müsabakalardan sonra Girne Bölgesi Şampiyon olurken, İkinciliği Lefkoşa Bölgesi, Üçüncülüğü Gazimağusa, Dördüncülüğü İskele, Beşinciliği Güzelyurt bölgesi kazandı. Taekwondo Karate Budo Kırış Müsabakalarının sonunda başarılı hakemlere Şiltleri verildi. Taekwondo Karate Budo “Bozatlı Kupasının” Ödülleri düzenlenen törende Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Spordan Sorumlu Başbakan yardımcısı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı ile Bozatlı ailesi verdi.

Ödül töreni öncesi Federasyon Başkanı Seinor Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen, Müsabakaların anısına özel bir kırış yaptı.

BAYANLAR KIRIŞ

1.Kategori: 1.Pınar Akarpınar 2.Ana Tüysüz 3.Didem Yener

2.Kategori: 1.Rabia Tarım 2.Seden Abu Kıshık 3.Hilal Kara

3.Kategori: 1.Elena Pakhomova 2.Betül Peyravi 3.Tuba Şenel

4.Kategori: 1.Açeyla Ergin 2.Hatice Alyanak 3.Zahra Ghaderi

5.Kategori: 1.Özlem Tomak 2.Zeynep Keskin 3.Betül Özen

6.Kategori: 1.Fatima Ghaderi 2.Zeynep Zorlu 3.Hande Erşahinoğlu

7.Kategori: 1.Öncel Alyanak 2.Aleyna Öztürk 3.Aleksandr Godonaova

8.Kategori: 1.Buse Çevik 2.Cemre Su Karagöz 3.Melissa Erarslan

9.Kategori: 1.Ecem Sarı 2.Aşina Yaprak Erışık 3.Gülcan Abdullah

10.Kategori: 1.Gülnaz Edalı 2.Gözde Abu Kıshık 3.Simirna Erk

ERKEKLER KIRIŞ

1.Kategori: 1.Daniel Korshunov 2.Furkan Efe 3.Alihan Öztürk

2.Kategori: 1.Emirhan Edalı 2.Efe Süleyman 3.Mehmet Taha Gidemen

3.Kategori: 1.Talha Bora Kaleci 2.Ali Abbas Amiral 3.Şakir Güvenal

4.Kategori: 1.Çetin Çetinser 2.Kamil Umut Demir 3.Sinan Tüfekçi

5.Kategori: 1.Özkay Ramiz 2.Nazım Efe Hamurcu 3.Ömer Faruk Solak

6.Kategori: 1.Yaman Doruk Durmaz 2.Yusuf Seyhan Şen 3.Şakir Atınç Yağızsoy

7.Kategori: 1.Mehmet Şahin Erişik 2.Murat Amralı 3.Salim Mert Serçe

8.Kategori: 1.Ramadan Alaçam 2.Arda Yılmaz 3.Yunus Alaçam

9.Kategori: 1.Halil İbrahim Kurtoğlu 2.Mustafa Ünal 3.Ahmet Solak

10.Kategori: 1.Arda Aslan Öztürk 2.Tuğra Tığ 3.Şevket Bilgin

11.Kategori: 1.Samuel Mawuye 2.Yunus Emre Tomak 3.Kerim Karpuz

12.Kategori: 1.Mehmet Güzelmansur 2.Mervan Bayrakçı 3.Taner Kara

13.Kategori: 1.Şakir Yağızsoy 2.Mahmut Colayır 3.Zeynel Yıldırım

14.Kategori: 1.Dmitry Gordeev 2.İbrahim Çıkmaz 3.Kuzey Kara

15.Kategori: 1.Başel Abdu 2.Davud Joreyev 3.Metin Kara

16.Kategori: 1.Konstantin Fedosyk 2.Barış Sofuoğlu 3.David Mishel

17.Kategori: 1.Aleksandr Didukh 2.Vasily Didukh 3.Artem İvanov

18.Kategori: 1.Farhat Jorayev 2.Kamil Salvanov 3.Dmitri Karimov

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75