banner76

banner66

banner68

banner52

banner73


banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner46

banner75

banner67
24 Şubat 2018 Cumartesi

FLAŞŞŞ...Hakeme kızdı istifa etti..!
banner62

Badminton’da Milli Kamp..!

Türkiye Badminton Federasyonu ile işbirliği içerisinde olan Badminton Federasyonumuz, KKTC Badminton Milli Takımının sporcularına yönelik kamp düzenledi.

05 Şubat 2018 Pazartesi 23:30
Bu haber 114 kez okundu
Badminton’da Milli Kamp..!
 
Badminton Federasyonu Milli Takım sporcularına yönelik kamp düzenledi. Türkiye Badminton Federasyonu ile işbirliği içerisinde olan Badminton Federasyonumuz, KKTC Badminton Milli Takımının sporcularına yönelik kamp düzenledi.

Kamp için antrenmanlar, Türkiye’den gelen Türkiye Badminton Milli Takım Antrenörü Üstün Köksal ve iki Avrupa’da derece yapan Türkiye Milli Takım sporcusu ile yapıldı. Sporcuların sabah ve akşam olmak üzere çift antrenman yaptıkları kamp 31 Ocak 4 Şubat tarihleri arasında yapıldı. Sporcuların ilgi ile katıldığı kampta, son derece mutlu oldukları gözlemlendi. Kamp için bir değerlendirme yapan Başkan Fırat Deniz, Türkiye Badminton Federasyonu’na ve Başkanı Murat Özmekik’e kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür ederken, spor dairemize de kendilerine sundukları imkanlardan dolayı da teşekkür etti.

Başkan Fırat Deniz, sporcuların kamp boyunca gösterdikleri ilgi ve performanstan memnun olduğunu belirtti, ve bu gibi kampların sporcuların performansını artırması yanında daha disiplinli ve planlı çalışmaları için önemli olduğunu belirtti. Kamp boyunca antrenmanları yöneten Türkiye Badminton Federasyonu antrenörü Üstün Köksal’a da teşekkür eden Başkan Deniz, kamp sonunda emeklerinden ve hizmetlerinden dolayı kendilerine bir plaket takdim etti.    Yorumlar

banner71
SÜPER LİGDE EN ÇOK TARAFTAR KİMDE ?

banner69
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner55