banner76

banner66

banner68

banner52

banner73


banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner46

banner75

banner67
21 Şubat 2018 Çarşamba

Kartal, Karadağ’da da Uçtu..! (1-2)
banner62

Alnar; “İmkân olduğu sürece başarılı sporcular yetişecektir”

Dünya Gençler Bilardo Şampiyonası’nda üçüncülük elde eden ülkemizin genç sporcularından Mustafa Alnar, spor servisine konuştu. Alnar, sporculara daha fazla imkânlar sağlanması halinde birçok başarılar elde edilebileceğini vurguladı.

14 Şubat 2018 Çarşamba 23:34
Bu haber 442 kez okundu
Alnar; “İmkân olduğu sürece başarılı sporcular yetişecektir”
Yaklaşık 7 yıldır bilardo oynayan ve kısa sürede Dünya ve Avrupa’da elde ettiği başarılarla adından söz ettiren Kıbrıslı Türk Bilardocu Mustafa Alnar, görüşlerini spor servisi ile paylaştı. Mustafa, ‘’Yeni kurulan hükümetin programında spor için yazılanlar bizleri mutlu etmiştir. Umarım yeni hükümet, uluslararası arenada yarışan benim gibi sporculara daha fazla imkânlar sunar ve başarımız daha da büyüyerek devam eder. İmkânlar olduğu sürece ülkemizden birçok başarılı sporcu daha adını duyuracaktır’’ şeklinde konuştu.


‘’İmkân olduğu sürece başarılı sporcular yetişecektir’’


Alnar; ‘’Bilardoya başladığım 2011 yılından itibaren iki kez gençlerde şampiyon olmuştum. Bu yıl ise hem gençlerde hem de büyüklerde şampiyonluğa ulaştım. 16 yaşında bu başarıyı elde etmem benim için çok anlamlı oldu. Uluslararası alanda resmi olarak tanınan KKTC Bilardo Federasyonu çatısı altında KKTC adıyla ve bayrağıyla uluslararası yarışmalara katılmaktayız. Benim son iki yılda bir Avrupa 3.’lüğüm bir de Avrupa 2.’liğim, ayrıca bu yıl Dünya Gençler Şampiyonasında da Dünya 3.’lüğüm var. Yeni kurulan hükümetin programında spor için yazılanlar bizleri mutlu etmiştir. Umarım yeni hükümet uluslararası arenada yarışan benim gibi sporculara daha fazla imkânlar sunar ve başarımız daha da büyüyerek devam eder. İmkânlar olduğu sürece ülkemizden birçok başarılı sporcu daha adını duyuracaktır’’ diyerek sözlerini noktaladı.HABER: NECMİ USAL    Yorumlar

banner71
SÜPER LİGDE EN ÇOK TARAFTAR KİMDE ?

banner69
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner55