banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik K-Pet Süper Lig 4.Hafta naklen yayınları açıklandı..! Çetinkaya ve Dikmen Soykut İçin Oynadılar.. Doyle kortlara indi Moto Drag ile anıldı..!
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Ahmet İnce Triatlonu, Buğra ve Mine’nin..!
banner98

Sprint mesafede gerçekleşen sezonun üçüncü yarışında zafer Ares Spor Kulübü’nden Buğra Korahan’ın oldu.

Yüzme-bisiklet ve koşu parkurlarının ardı ardına geçildiği triatlon sporunun en hızlı mesafesi olan sprint triatlonunda sporcular 750 metre yüzdü, 20 kilometre bisiklet sürdü, 5 kilometre koştu.

Yedidalga Halk Plajı’nda gerçekleşen Ahmet İnce Sprint Triatlonu Yarışı’nda 7’si ferdi olmak üzere federasyona bağlı Ares, Aspava ve Tüfekçi kulüplerinden toplam 46 sporcu start aldı.

İki sporcunun finiş göremediği yarışmada 1 saat 8 dakika 27 saniye ile birinci gelen Ares sporcusu Buğra Korahan’ı, 1 saat 8 dakika 45 saniye ile yine Ares’ten Hüseyin Arhan takip etti. Üçüncülük ise 1 saat 9 dakika 11 saniye ile Aspava kulübünden Ekrem Kaide’nin oldu.

Yarışmada kadınlar genel klasman birincisi ise 1 saat 25 dakika 52 saniye ile Tüfekçi kulübünden Mine Devrim oldu.

Yarışma sonuçları şöyle:

SIRA

SPORCU

KULÜBÜ

DERECESİ

1.

Buğra Korahan

Ares

1:08:27.5

2.

Hüseyin Arhan

Ares

1:08:45.1

3.

Ekrem Kaide

Aspava

1:09:11.6

4.

Berk Bağrıkara

Aspava

1:10:03.6

5.

Şevki Ahcıhoca

Aspava

1:10:12.5

6.

Kemal Elektrikçi

Ares

1:11:12.5

7.

Hasan Sineli Eratlılar

Aspava

1:13:00.2

8.

Emre Yazıcı

Tüfekçi

1:14:33.8

9.

Emre Özbilge

Ares

1:15:07.3

10.

Emir Turalı

Aspava

1:15:28.0

11.

Yusufcan Şensoy

Ares

1:15:28.9

12.

Dinçer Şoföroğlu

Tüfekçi

1:15:36.9

13.

Murat Çiftçi

Aspava

1:16:10.1

14.

Yankı Karadağlı

Aspava

1:16:47.5

15.

Berkay Ramiz

Tüfekçi

1:17:48.2

16.

Mustafa Aslan

Tüfekçi

1:18:04.6

17.

Erim Debreli

Ares

1:18:10.3

18.

Deniz Kalibcioglu

Ares

1:18:25.1

19.

Ali Dükyancı

Tüfekçi

1:19:45.3

20.

Kerem Güneşer

Tüfekçi

1:19:55.0

21.

Enis Alcici

Ares

1:20:26.7

22.

Cemal Özulu

Ares

1:21:34.5

23.

Özgü Özyiğit

Tüfekçi

1:21:40.5

24.

Onur Hasan Istillozlu

Tüfekçi

1:21:43.0

25.

Hasan Deniz Akbora

Aspava

1:21:46.3

26.

Cemal Abohorlu

Aspava

1:23:02.8

27.

Erkan Uyar

Ares

1:23:44.4

28.

Ferhat Bakay

Tüfekçi

1:24:19.5

29.

Görkem Bulunç

Ares

1:25:04.0

30.

Aleksey Shchukin

Ferdi

1:25:46.8

31.

Mine Devrim

Tüfekçi

1:25:52.2

32.

Mustafa Korkut

Aspava

1:30:38.6

33.

Ahmet Iskender

Ferdi

1:32:04.7

34.

Mark Weavers

Ferdi

1:34:51.2

35.

Doğukan Akkurt

Aspava

1:34:54.9

36.

Hasan Karşılı

Tüfekçi

1:35:39.5

37.

Fiona Addington

Ferdi

1:36:23.9

38.

Mahmut Fehmioğlu

Ares

1:37:41.1

39.

Okan Yücel

Ferdi

1:39:28.3

40.

Buse Bağrıkara

Aspava

1:42:15.4

41.

Zeynep Duzenli

Aspava

1:43:00.3

42.

Erhan Raif

Ferdi

1:44:09.8

43.

Brigitte Marston

Ferdi

1:50:48.4

44.

Pembe Abohorlu

Aspava

2:00:49.5

-

Mehmet Korkut

Aspava

DNF

-

Bora Şen

Tüfekçi

DNF

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75