banner76

banner66

banner68

banner52

banner73


banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner46

banner75

banner67
20 Mart 2018 Salı

Kulüpler Toplanıyor..! Futbol’da Boykot Kapıda..!
banner62

Adademir’den, Akıncı’ya Teşekkür Ziyareti..!

Kuzey Kıbrıs Bisiklet Federasyon Başkanı Ekin Adademir, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’ya “Uluslararası 3. Bisiklet Turu”nun gerçekleştirilmesine verdiği maddi ve manevi destek için teşekkür etti.

06 Mart 2018 Salı 23:29
Bu haber 76 kez okundu
Adademir’den,  Akıncı’ya Teşekkür Ziyareti..!
 
Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Ekin Adademir başkanlığında Kuzey Kıbrıs Bisiklet Federasyonu’ndan bir heyeti kabul etti. Görüşmede konuşan Federasyon Başkanı Ekin Adademir, Şubat ayında Uluslararası Bisiklet Turunun 3.’sünü gerçekleştirdiklerini kaydetti ve Cumhurbaşkanı Akıncı’ya teşviki ile verdiği maddi ve manevi destekten dolayı teşekkür etti.

Bisiklet turunun gelenekselleşmesi dileğini de ifade eden Adademir, turun kalıcılaşması ve ülke için kalıcı bir kazanç olmasını temenni etti. 

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı da, Federasyonun başarılarının devamını diledi ve güzel bir olayın 3 kez tekrarlandıktan sonra arkasının geleceğini düşündüğünü kaydetti. Bisiklet turunun geleneksel olma yoluna girdiğini de belirten Akıncı, “Seneye inşallah 4.’sünü hep birlikte göreceğiz ve arkası kesilmeden devam edecek” diye konuştu.Akıncı, bunun Kıbrıs Türk halkını dünyayla da buluşturan, tanıtımına katkıda bulunan güzel bir etkinlik olduğunu, dolayısıyla getirdiği faydanın çok yönlü olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Akıncı, bu tür organizasyonlara katkı yapmanın devletin ve Cumhurbaşkanlığı’nın en tabi görevleri arasında bulunduğunu da kaydetti.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen organizasyona 11 ülkeden 17 takımın katılmış ve yaklaşık 250 misafir KKTC’de ağırlanmıştı.    Yorumlar

banner71
SÜPER LİGDE EN ÇOK TARAFTAR KİMDE ?

banner69
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner55