banner76

banner66

banner68

banner52

banner73


banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner46

banner75

banner67
24 Şubat 2018 Cumartesi

FLAŞŞŞ...Hakeme kızdı istifa etti..!
banner62

Kadınlar Ligi ilk sponsoru Commercial Insurance Ltd..!

Sigorta sektöründe ilk 5 içerisinde yer alan Commercial Insurance Ltd. sosyal sorumluluk projesi kapsamında KKTC Basketbol Kadınlar Ligi'ne sponsor oldu. KKTC Basketbol Kadınlar Ligi'nin ilk sponsorluk anlaşmasını imzalayan Commercial Insurance Ltd. bununla birlikte bir ilke daha imza atmış oldu.

01 Şubat 2018 Perşembe 21:56
Bu haber 105 kez okundu
Kadınlar Ligi ilk sponsoru Commercial Insurance Ltd..!
 
KKTC’deki sigortacılık faaliyetlerinde 20. yılı doldurdukları bu günlerde böylesi güzel oluşuma destek çıkma imkanı buldukları için mutlu olduğunu dile getiren Commercial Insurance Ltd. Genel  Müdürü Bahire Veysi, “KKTC Basketbol Kadınlar Ligi'nde bu bir ilk oluyor.Bundan çok büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Bu anlaşmayla birlikte Commercial Insurance Ltd. olarak kadın sporcularımızın emeğine sahip çıkıyor, onların başarılarını sonuna kadar destekliyoruz" dedi.
Genel Müdür Bahire Veysi açıklamasında şu cümlelere yer verdi:

“Sigortacılık sektörünün lider firmalarından olan, Commercial Insurance Ltd. açık, ölçülebilir, tüm tarafların menfaatlerini koruyan, bireylere ve kurumlara sunulmakta olan sigorta hizmetleri kapsamında önce kalite ve sonra da hızı en iyi seviyeye çıkarmaktadır. Daha farklı, daha büyük kitlelere uygun fırsatları sağlayacak şekilde pazarı geliştirmek ve destek vermek" misyonuyla 20 yıldır sigorta sektöründe hizmet vermektedir.” KKTC Basketbol Kadınlar Ligi, 2018-2019 sezonu boyunca Commercial Insurance sponsporluğunda devam edecek.    Yorumlar

banner71
SÜPER LİGDE EN ÇOK TARAFTAR KİMDE ?

banner69
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner55