banner76

banner66

banner68

banner52

banner73


banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner46

banner75

banner67
21 Ocak 2018 Pazar

FLAŞŞŞ..! Ömer Gül Ocak’ta..!
banner62

DAÜ’de basketbol konuşuldu..!

Doğu Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Spor Bilimleri bölümü tarafından organize edilen “Güzel Oyun Basketbol” isimli panel gerçekleştirildi.

21 Aralık 2017 Perşembe 22:18
Bu haber 92 kez okundu
DAÜ’de basketbol konuşuldu..!
 Moderatörlüğünü Sağlık Bilimleri Fakültesi dekanı Prof. Dr. Mehtap Malkoç’un yaptığı panele KKTC Basketbol Federasyon başkanı Ahmet Sütcü ve Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Ömer Onan’ın konuşmacı olarak katılırken, panel oldukça kalabalık bir katılım ile gerçekleşti. Panel boyunca Ahmet Sütcü KKTC’de ki basketbolun yükseldiği ivme, altyapı ve eğitim çalışmaları hakkında bilgi verirken, genç neslin bu oyuna göstermiş olduğu ilgiden dolayı memnun olduğunu belirtti. Ömer Onan ise Türkiye’nin basketbolda dünyada bir marka olduğunu belirterek, bunun temelinde yatan gerçeğin yapılan yatırımlar olduğunu söyledi.

Onan, Türkiye Basketbol Federasyonu olarak Türkiye’nin her yerine basketbol tesisi ve eğitimi getirmek için çok ciddi çalışmalar yaptıklarını belirtti. Soru ve cevap olarak devam edilen panel sonunda konuşmacılara dekan Prof. Dr. Mehtap Malkoç tarafından teşekkür plaketi verildi.    Yorumlar

banner71
SÜPER LİGDE EN ÇOK TARAFTAR KİMDE ?

banner69
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner55